Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bartoušov

Firma Výkup Antik Bartoušov je zaměřena na výkup starožitností Bartoušov a starožitného nábytku Bartoušov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBartoušov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bartoušov a výkup retro doplňků Bartoušov jako jsou stará křesla Bartoušov, staré kredence Bartoušov, chromové gauče Bartoušov, starožitné psací stoly Bartoušov, starožitné jídelny Bartoušov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bartoušov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bartoušov, výkup starožitného nábytku Bartoušov, výkup použitého nábytku Bartoušov, výkup nábytku Bartoušov, výkup chromového nábytku Bartoušov, výkup designového nábytku Bartoušov, výkup nábytku Halabala Bartoušov, výkup křesel Bartoušov, výkup porcelánu Bartoušov, výkup z pozůstalostí Bartoušov, vyklízení pozůstalostí Bartoušov. odhad starožitností Bartoušov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI