Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bantice

Firma Výkup Antik Bantice je zaměřena na výkup starožitností Bantice a starožitného nábytku Bantice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBantice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bantice a výkup retro doplňků Bantice jako jsou stará křesla Bantice, staré kredence Bantice, chromové gauče Bantice, starožitné psací stoly Bantice, starožitné jídelny Bantice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bantice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bantice, výkup starožitného nábytku Bantice, výkup použitého nábytku Bantice, výkup nábytku Bantice, výkup chromového nábytku Bantice, výkup designového nábytku Bantice, výkup nábytku Halabala Bantice, výkup křesel Bantice, výkup porcelánu Bantice, výkup z pozůstalostí Bantice, vyklízení pozůstalostí Bantice. odhad starožitností Bantice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI