Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Báňovice

Firma Výkup Antik Báňovice je zaměřena na výkup starožitností Báňovice a starožitného nábytku Báňovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBáňovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Báňovice a výkup retro doplňků Báňovice jako jsou stará křesla Báňovice, staré kredence Báňovice, chromové gauče Báňovice, starožitné psací stoly Báňovice, starožitné jídelny Báňovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Báňovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Báňovice, výkup starožitného nábytku Báňovice, výkup použitého nábytku Báňovice, výkup nábytku Báňovice, výkup chromového nábytku Báňovice, výkup designového nábytku Báňovice, výkup nábytku Halabala Báňovice, výkup křesel Báňovice, výkup porcelánu Báňovice, výkup z pozůstalostí Báňovice, vyklízení pozůstalostí Báňovice. odhad starožitností Báňovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI