Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bánov

Firma Výkup Antik Bánov je zaměřena na výkup starožitností Bánov a starožitného nábytku Bánov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBánov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bánov a výkup retro doplňků Bánov jako jsou stará křesla Bánov, staré kredence Bánov, chromové gauče Bánov, starožitné psací stoly Bánov, starožitné jídelny Bánov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bánov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bánov, výkup starožitného nábytku Bánov, výkup použitého nábytku Bánov, výkup nábytku Bánov, výkup chromového nábytku Bánov, výkup designového nábytku Bánov, výkup nábytku Halabala Bánov, výkup křesel Bánov, výkup porcelánu Bánov, výkup z pozůstalostí Bánov, vyklízení pozůstalostí Bánov. odhad starožitností Bánov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI