Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bačice

Firma Výkup Antik Bačice je zaměřena na výkup starožitností Bačice a starožitného nábytku Bačice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBačice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bačice a výkup retro doplňků Bačice jako jsou stará křesla Bačice, staré kredence Bačice, chromové gauče Bačice, starožitné psací stoly Bačice, starožitné jídelny Bačice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bačice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bačice, výkup starožitného nábytku Bačice, výkup použitého nábytku Bačice, výkup nábytku Bačice, výkup chromového nábytku Bačice, výkup designového nábytku Bačice, výkup nábytku Halabala Bačice, výkup křesel Bačice, výkup porcelánu Bačice, výkup z pozůstalostí Bačice, vyklízení pozůstalostí Bačice. odhad starožitností Bačice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI