Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bačetín

Firma Výkup Antik Bačetín je zaměřena na výkup starožitností Bačetín a starožitného nábytku Bačetín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBačetín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bačetín a výkup retro doplňků Bačetín jako jsou stará křesla Bačetín, staré kredence Bačetín, chromové gauče Bačetín, starožitné psací stoly Bačetín, starožitné jídelny Bačetín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bačetín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bačetín, výkup starožitného nábytku Bačetín, výkup použitého nábytku Bačetín, výkup nábytku Bačetín, výkup chromového nábytku Bačetín, výkup designového nábytku Bačetín, výkup nábytku Halabala Bačetín, výkup křesel Bačetín, výkup porcelánu Bačetín, výkup z pozůstalostí Bačetín, vyklízení pozůstalostí Bačetín. odhad starožitností Bačetín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI