Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bačalky

Firma Výkup Antik Bačalky je zaměřena na výkup starožitností Bačalky a starožitného nábytku Bačalky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBačalky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bačalky a výkup retro doplňků Bačalky jako jsou stará křesla Bačalky, staré kredence Bačalky, chromové gauče Bačalky, starožitné psací stoly Bačalky, starožitné jídelny Bačalky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bačalky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bačalky, výkup starožitného nábytku Bačalky, výkup použitého nábytku Bačalky, výkup nábytku Bačalky, výkup chromového nábytku Bačalky, výkup designového nábytku Bačalky, výkup nábytku Halabala Bačalky, výkup křesel Bačalky, výkup porcelánu Bačalky, výkup z pozůstalostí Bačalky, vyklízení pozůstalostí Bačalky. odhad starožitností Bačalky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI