Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Babylon

Firma Výkup Antik Babylon je zaměřena na výkup starožitností Babylon a starožitného nábytku Babylon po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBabylon ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Babylon a výkup retro doplňků Babylon jako jsou stará křesla Babylon, staré kredence Babylon, chromové gauče Babylon, starožitné psací stoly Babylon, starožitné jídelny Babylon, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Babylon z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Babylon, výkup starožitného nábytku Babylon, výkup použitého nábytku Babylon, výkup nábytku Babylon, výkup chromového nábytku Babylon, výkup designového nábytku Babylon, výkup nábytku Halabala Babylon, výkup křesel Babylon, výkup porcelánu Babylon, výkup z pozůstalostí Babylon, vyklízení pozůstalostí Babylon. odhad starožitností Babylon

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI