Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Babice

Firma Výkup Antik Babice je zaměřena na výkup starožitností Babice a starožitného nábytku Babice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBabice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Babice a výkup retro doplňků Babice jako jsou stará křesla Babice, staré kredence Babice, chromové gauče Babice, starožitné psací stoly Babice, starožitné jídelny Babice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Babice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Babice, výkup starožitného nábytku Babice, výkup použitého nábytku Babice, výkup nábytku Babice, výkup chromového nábytku Babice, výkup designového nábytku Babice, výkup nábytku Halabala Babice, výkup křesel Babice, výkup porcelánu Babice, výkup z pozůstalostí Babice, vyklízení pozůstalostí Babice. odhad starožitností Babice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI