Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Alojzov

Firma Výkup Antik Alojzov je zaměřena na výkup starožitností Alojzov a starožitného nábytku Alojzov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekAlojzov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Alojzov a výkup retro doplňků Alojzov jako jsou stará křesla Alojzov, staré kredence Alojzov, chromové gauče Alojzov, starožitné psací stoly Alojzov, starožitné jídelny Alojzov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Alojzov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Alojzov, výkup starožitného nábytku Alojzov, výkup použitého nábytku Alojzov, výkup nábytku Alojzov, výkup chromového nábytku Alojzov, výkup designového nábytku Alojzov, výkup nábytku Halabala Alojzov, výkup křesel Alojzov, výkup porcelánu Alojzov, výkup z pozůstalostí Alojzov, vyklízení pozůstalostí Alojzov. odhad starožitností Alojzov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI