Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Adamov

Firma Výkup Antik Adamov je zaměřena na výkup starožitností Adamov a starožitného nábytku Adamov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekAdamov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Adamov a výkup retro doplňků Adamov jako jsou stará křesla Adamov, staré kredence Adamov, chromové gauče Adamov, starožitné psací stoly Adamov, starožitné jídelny Adamov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Adamov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Adamov, výkup starožitného nábytku Adamov, výkup použitého nábytku Adamov, výkup nábytku Adamov, výkup chromového nábytku Adamov, výkup designového nábytku Adamov, výkup nábytku Halabala Adamov, výkup křesel Adamov, výkup porcelánu Adamov, výkup z pozůstalostí Adamov, vyklízení pozůstalostí Adamov. odhad starožitností Adamov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI