Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Abertamy

Firma Výkup Antik Abertamy je zaměřena na výkup starožitností Abertamy a starožitného nábytku Abertamy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekAbertamy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Abertamy a výkup retro doplňků Abertamy jako jsou stará křesla Abertamy, staré kredence Abertamy, chromové gauče Abertamy, starožitné psací stoly Abertamy, starožitné jídelny Abertamy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Abertamy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Abertamy, výkup starožitného nábytku Abertamy, výkup použitého nábytku Abertamy, výkup nábytku Abertamy, výkup chromového nábytku Abertamy, výkup designového nábytku Abertamy, výkup nábytku Halabala Abertamy, výkup křesel Abertamy, výkup porcelánu Abertamy, výkup z pozůstalostí Abertamy, vyklízení pozůstalostí Abertamy. odhad starožitností Abertamy

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI